נדל”ן מניב בחו”ל

קריאה מהנה

למה כל משקיע צריך להשקיע בנדל”ן מניב?

משקיעים את החסכונות בשוק ההון או באג”ח? מעוניינים להצטרף לכרישי הנדל”ן הגדולים? אם אתם עדיין לא מחזיקים בנדל”ן מניב בחו”ל, כדאי שתקראו את הכתבה הבאה.

משקיעים מחפשים דבר אחד: לשים את הכסף שלהם במקום בו הוא יגדל וייצור עבורם הכנסה פאסיבית קבועה. ישנם יעדי השקעה רבים בהם ניתן לשים את הכסף: שוק ההון, אג”ח ממשלתי, מטבעות קריפטו, זהב, וכמובן- נדל”ן מניב. ניתן למצוא עשרות אלפי מילים שנכתבו בידי מומחי השקעות המתווכחים ביניהם היכן הכי נכון לשים את הכסף ומהו תמהיל ההשקעות הראוי ביותר לאדם שמעוניין ליהנות מרווח גבוה ובטוח.  

המקום הנכון לכסף שלכם- נדל”ן מניב בחו”ל

היתרונות בהשקעה בנדל”ן מניב בחו”ל הן עצומות: נדל”ן מניב בחו”ל מספק הכנסה קבועה המנותקת מהמצב הכלכלי בארץ. זה אומר שגם כאשר ישנה הידרדרות כלכלית או בעיות ביטחוניות בארץ- במרבית המקרים ערך הנכס יישאר כשהיה וימשיך לספק לכם הכנסה קבועה. בנוסף, השקל החזק מאפשר לישראלים לקנות דירות בחו”ל במחיר נמוך ביחס למחירים בישראל.

כמובן שבבחירת יעד להשקעות נדל”ן בחו”ל חשוב מאוד לבחור בזהירות וללמוד היטב את השוק המקומי. אנו ממליצים על השקעות בהונגריה – בירת הנדל”ן של מזרח אירופה.

למה השקעות נדל”ן בבודפשט הן כל כך מוצלחות?

בשנים האחרונות, משקיעי נדל”ן בבודפשט נהנו מעלייה מהירה בערך הנכס במקביל להכנסות גבוהות משכירות/ Airbnb. את הצלחת שוק הנדל”ן ניתן לייחס לפתיחת הונגריה לתיירות, שורת הקלות ברגולציה, צעדים לעידוד השקעות מאת ממשלת הונגריה, ומיסי נדל”ן אטרקטיבים.

בודפשט מלאה בנכסי נדל”ן מניבים שהראו קפיצות ערך מרשימות בשנים האחרונות. עם שנים שבהם הנכסים הראו עליית ערך של 20% (בשנה!) ברור למה משקיעים הזרימו כספים רבים אל הבירה ההונגרית היפה.

 

האטרקטיביות הגבוהה של השקעות נדל”ן בבודפשט נעוצה בעובדה שמשקיעים נהנים לא רק מעליית ערך מהירה אלא גם מהחזקה בנכס מניב עם הכנסה יציבה וגבוהה. עד לפני תקופת הקורונה, שפגעה בתיירות בכל העולם, התיירות בבודפשט נמצאה בעלייה תלולה והחלה לתפוס חלק גדול יותר ויותר מהתל”ג במדינה. התיירות הפכה את בודפשט ליעד מועדף למשקיעים שהשכירו באמצעות Airbnb וגרמה לעלייה בכל מדדי שוק הנדל”ן: מחירי הדיור עלו יחד עם עלייה תלולה במחירי השכירות ובהכנסות מהשכרה לטווח קצר ולטווח ארוך.

 

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על השקעות נדל”ן אטרקטיביות בבודפשט, צרו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף>>

לוגו Buy2rent

אודות החברה

אנו מספקים מעטפת מלאה ללקוחותינו בכל הקשור לנדל”ן בבודפשט: איתור נכסים, השבחה, השכרה דרך AIRBNB, השכרה לתושבים מקומיים ומכירה.

אנחנו ברשתות

Call Now Button