השקעות נדל''ן

כבר מתחילת המאה השקעות בנכסים נחשבו מבין המשתלמות והנכונות ביותר. מבני מגורים, מבני תעשייה, קרקעות וכולי – הם נכסים שמחירם בדרך כלל עולה ורכישתם מהווה רשת בטחון יציבה עבור מי שמחפש בטחון כלכלי. עם זאת מחירי הנדל”ן בישראל שהרקיעו שחקים בשנים האחרונות אינם מאפשרים לבצע השקעה מבלי להכנס לחובות או להלוואות גדולות עם ריבית אסטרונומית! לכן רבים מחפשים אפיקים אחרים להשקעה. 

אז איפה כדאי לרכוש נכסים?

מי שמחפש דירה, בית פרטי, מתחם מגורים, מגרש חנייה, או כל נכס אחר שאפשר להשכיר או למכור ברווח – פונה לעיתים קרובות לאפיק כמו השקעות נדל”ן בחול. אחד היעדים הפופולאריים עבור ישראלים היא העיר בודפשט שבהונגריה. השקעה בבודפשט מאפשרת בחירת נדלן בעיר הבירה התוססת של הונגריה שמכילה יותר  1,740,000 תושבים. רבים מהם מחפשים דירה להשכרה, בית פרטי, משרד ואפילו חניון להשכרה או כל מבנה אחר. האופציה של רכישת נכסים במחיר אטרקטיבי מאפשרת לישראלים לבקש הלוואה קטנה מהבנק או להשתמש בהון עצמי בסכום הדרוש, ובכך לרכוש דירה מעבר לים ולבצע השקעות נדל”ן בחול שהופכות משתלמות יותר ויותר. 

למה דווקא בבודפשט?

זה נכון, ערי בירה תוססות לא חסרות בעולם, ונכסים אפשר לרכוש בכול מקום. ובכול זאת בחירת נכס בעיר הבירה של הונגריה הפכה לאטרקטיבית משום שמדובר בעיר שמציעה נכסים במחירים נוחים יחסית, ממש כמו נכסים ביוון, גאורגיה או פאריז. מכיוון שמדובר במרכז אירופה המחיר אטרקטיבי, אבל עם הזמן יעלה משמעותית. בכך ניתן לייצר רווחים על ההשקעה. 

יתרון נוסף בביצוע השקעה בבודפשט הוא הביקוש עבור דירות למגורים. העיר המרכזית שמכילה תושבים, סטודנטים ותיירים מכול העולם: נחשבת מרכז כלכלי תעשייתי ותרבותי של הונגריה והיא עיר אהובה על ידי אירופאים. בכך הדירות הופכות למבוקשות יותר בין אם מדובר בהשכרה או למכירה. 

השקעות נדל”ן בחו”ל – איך עושים את זה נכון

כעת לאחר שהבנו היכן משתלם לבצע רכישת נכסים – הגיע הזמן לבצע את העסקה הטובה ביותר. כדי לרכוש נכס מתאים או דירה שיש לה ביקוש, כדאי להיעזר בחברות שעוסקות בתחום הנדל”ן בחו”ל. בחרו חברה שתציע ליווי בעת בחירת הנכס, שתספק עסקה בטוחה ללא סיכונים, שתציע לכם פרטנר בחו”ל שישמור על הצעדים הכלכליים שלכם, תלווה אתכם בזמן חיפוש הדירה המתאימה ותציע מגוון שירותים עבור משקיעים. בכך תאפשר לבצע עסקת נדל”ן בטוחה, משתלמת ונכונה.