השקעות נדל”ן בחו”ל

השמועה אומרת שיש לא מעט ישראלים שכבר רכשו בתים מעבר לים. יש את מי שקנה דירה באתונה או באחד האיים המסופחים למדינה. יש את מי שביצע השקעה במתחם דירות בארצות הברית, וקיימים אלה שרכשו שטח חקלאי בפורטוגל. בנוסף לכך, קיימים ישראלים שרכשו דירה בדיור מוגן להשכרה או חניון תת קרקעי שמניב רווחים. אחד היעדים שהפכו פופולאריים עבור השקעות נדל”ן בחו”ל היא בודפשט: בירת הונגריה שנחשבת תוססת ומלאה בתושבים, כזאת שיש בה המון סטודנטים, תיירים ושאר אנשים שמחפשים דירות להשכרה.

אבל מדוע השקעה בבודפשט כל כך פופולארית?

השקעה בבודפשט – יש כמה סיבות שבזכותן רבים בוחרים להשקיע בעיר הבירה התוססת, החל ממחירי נדל”ן אטרקטיביים עד להקלות במיסים, קבלת ויזת עסקים, רכישת נכס במחיר נוח (ללא לקיחת משכנתא או הלוואות גדולות) תוך אבטחת העתיד באמצעות נכס בר קיימא. מי שיבחר מבנה להשקעה יוכל להנות מתשואות גבוהות ודמי שכירות שיחזירו את ההשקעה ועד מהרה יספקו רווח נקי וטוב. בודפשט הפכה ליעד מועדף על ישראלים בעיקר משום שמדובר ברכישת נכס בעיר בירה אירופית מרכזית, שמהווה מרכז כלכלי, תעשייתי, תרבותי ותיירותי. במקום גרים יותר משני מיליון תושבים שחלקם מחפשים דירה להשכרה.

מי שירצה לבצע השקעה נכונה, כדאי שיתייעץ עם המומחים בתחום כדי לאתר דירות במחיר משתלם כמו ב 20-25 אחוז פחות ממחיר השוק, דווקא כעת לאחר שנגיף הקורונה גרם לירידה משמעותית במחירי הנדל”ן. קנייה נכונה תוביל בסופו של דבר לרווחים משמעותיים.

כיצד מבצעים השקעות נדל”ן בחו”ל בצורה בטוחה?

מי שבירר אודות השקעה כזאת או אחרת: יודע כי זרותו של משקיע במדינה אחרת עלולה להוביל לעסקות מפוקפקות שקשה לזהותן כמסוכנות. כדי לא לאבד את ההון העצמי – בשל מעשה מרמה או גזל – חשוב להיעזר בחברה מקצועית שעוסקת בתחום ההשקעות שמעבר לים. חברה מקצועית תספק לכם מגוון רחב של שירותים החל מבחינה מדוקדקת של העסקה עד איתור הנכס המתאים ביותר לתקציב שלכם, וכלה בתמחור דמי השכירות תוך קבלת רווח מספק. בחירה נכונה של חברת השקעות נדל”ן אשר נכונה לך, תניב עבורך פרטנרים מושלמים, ונציגים נאמנים בשטח לביצוע עסקה נכונה.

חברות מקצועיות יאפשרו שקט נפשי עבור הרוכשים בזמן שהמומחים מבצעים איתור נכסים, סיוע מול הרשויות, בניית תכנית הנדסית ואדריכלית למבנים שעוברים שיפוץ, כמו גם שהמומחים יספקו שירותי עיצוב פנים, טיפול מלא בכול ענייני הבירוקרטיה, שירותי ראיית חשבון ועריכת דין ואת כל הסיוע הדרוש בעת ביצוע עסקת נדל”ן.

באמצעות בחירת הנכס הנכון וקבלת שירותים מותאמים אישית למטרה- לקוחותינו יכולים להיות שקטים ובטוחים כי ההשקעה שביצעו תהפוך למשתלמת ובטוחה.