השקעות ברומניה

השקעות ברומניה – מדוע זה משתלם

בוקרשט היא עיר אירופית שנחשבת בירת תרבותית משגשגת וידידותית. מושכת אליה מיליוני מבקרים מידי שנה, יותר ויותר אנשים מגלים את עיר הבירה של רומניה עם שלל מבנים ארכיטקטונים מרשימים, מוזיאונים מיוחדים ופארקים מטופחים. כמו כן מציעה בוקרשט חיי לילה תוססים וכמובן את השופינג האטרקטיבי שהפך לאחד התענוגות לתיירים. משקיעים ישראלים שמחפשים השקעות נדל”ן בחו”ל –  הבחינו בפוטנציאל הגלום בהשקעה בעיר שמונה כמעט 2 מיליון תושבים, שחלקם הגדול מחפש מקום מגורים ראוי. בכך אפשר לבחור דירה או מבנה ציבורי, בית פרטי או בניין מגורים ושאר נכסים לרכישה.

למה לא  משתלם לבצע השקעת נדלן בארץ?

טרנד  השקעות נדל”ן בחו”ל או השקעות ברומניה החל להיות פופולארי יותר עבור ישראלים .

בעקבות שנים של עלייה חדה במחירי הנדל”ן

בישראל ובמקביל קבלת משכנתא בתנאים שאינם נחשבים ידידותיים – כמו משכנתא עם ריבית של יותר מ3 אחוזים ויותר: מה שגורם לרבים להירתע מהשקעה בארץ. מחירי הנדל”ן הגבוהים בתוספת תנאי הלוואה קשוחים הופכים הזדמנויות כמו השקעה בבוקרשט לאטרקטיביות יותר ומכאן גם לפופולארית ומבוקשות עבור מי שיש לו את הסכום המינימלי להשקעה

מדוע דווקא בוקרשט? ומה לגבי מחירים? 

מומחים רבים ויועצים בתחום הנדלן סימנו את בוקרשט כמניה הבטוחה של אירופה וכיעד אטרקטיבי להשקעה.

בוקרשט מציגה נתונים מרשימים בכל הקשר לשוק הנדלן שיוצרת ביקוש רב בתחום המתבססת בין השאר על אוכלוסייה גדולה של צעירים וסטודנטים המחפשים לשכור דירות מגורים בעיר.

מי שרוצה לבצע עסקה נכונה חייב להתמקד בעליית הערך על ההשקעה וכמובן באחוזי התשואה הגבוהים כיום באירופה 6-10%.

על מנת לבצע את ההשקעה הנכונה והטובה ביותר חשוב לבחור חברות מקצועיות שילווה אתכם מתוך העיר עצמה ויספקו לכם מידע נכון ומקצועי אודות הרכישה המתאימה.

ליווי של חברה מומחית בהשקעות נדל”ן

זה נכון, להגיע אל לבוקרשט ולבחור דירה מסוכנות תיווך מקומית זה דבר אפשרי שכל אחד עם מעט תושייה יכול לבצע. עם זאת כדי לחסוך טרטורים, טיסות, הוצאות ואפילו כדי למנוע הונאה או הסתבכות לא רצויה: חשוב לבחור חברת תיווך שעוסקת בהשקעות בחו”ל.

בחרו את המומחים שיכולו לספק לכם ליווי וייצוג במהלך העסקה. בחרו מומחים בעריכת דין, בראיית חשבון, בניהול חוזים ושמירה על קשר מקצועי עם שוכרים ומוכרים, ותוכלו לבצע השקעה מוצלחת וכזאת שתפיק לכם רווחים תשואות ובטחון לאורך עשרות שנים! בהצלחה

שאלות נפוצות:

בתקופות הקורונה במרכז העיר המחירים נשארו יציבים וכבר בחצי השני של הקורונה המחירים התחילו לעלות היה פחות תנועה בעיר אז הבנייה התקדמה מאוד מהר.

ומגמת העלייה ממשיכה לכן התשובה חד משמעית כדאי!

אם מצאתם עסקה טובה עכשיו זמן מצויין!

בתקופת הקורונה המחירים שמרו על יציבות כך שלא היה שינוי דרמטי, התשואות נשארו יציבות 6-10% תלוי כמובן בסוג הנכס.

Call Now Button