השקעות בהונגריה

השקעות בהונגריה – מדוע זה משתלם

הונגריה היא עיר אירופית שנחשבת בירת תרבותית משגשגת וידידותית. האומנות והתרבות שבבודפשט מושכים אליה מיליוני מבקרים מידי שנה, בזמן שסטודנטים, תושבים ומשפחות צעירות מחפשות אחר דיור במחיר נוח במתחמי דירות, בבתים פרטיים ובמבנים משותפים. 

משקיעים ישראלים שמחפשים השקעות נדל”ן בחו”ל –  הבחינו בפוטנציאל הגלום בהשקעה בעיר שמונה כמעט 2 מיליון תושבים, שחלקם הגדול מחפש מקום מגורים ראוי. בכך אפשר לבחור דירה או מבנה ציבורי, בית פרטי או בניין מגורים ושאר נכסים לרכישה. 

למה לא  משתלם לבצע השקעת נדלן בארץ?

טרנד  השקעות נדל”ן בחו”ל או השקעות בהונגריה החל להיות פופולארי יותר עבור ישראלים בעיקר בשלושים השנים האחרונות: שנים של עלייה חדה במחירי הנדל”ן ובמקביל קבלת משכנתא בתנאים שאינם נחשבים ידידותיים – כמו משכנתא עם ריבית של יותר מ3 אחוזים ויותר: מה שגורם לרבים להירתע מהשקעה בארץ. מחירי הנדל”ן הגבוהים בתוספת תנאי הלוואה קשוחים הופכים הזדמנויות כמו השקעה בבודפשט לאטרקטיביות יותר ומכאן גם לפופולארית ומבוקשות עבור מי שיש לו את הסכום הדרוש לרכישת דירה בהונגריה. 

מדוע דווקא בודפשט? ומה לגבי מחירים? 

מי שיחקור לעומק את מצב השוק כעת, יגלה כי בודפשט היא עיר שנמצאת במרכז אירופה, ומציעה נכסים לרכישה במחירים שנחשבים קרובים למחירי דירות בגרמניה, פאריז, גאורגיה ויוון. מחירי הדירות שתמצאו יספקו עתיד כלכלי טוב יותר בשל העובדה שבודפשט נמצאת גיאוגרפית במעגל הקרוב ביותר למערב, לכן המחיר זול יחסית והסיכוי שהמחירים יעלו פה וייצמדו למחירים הגבוהים – עולה. וכאן המשקיע יתחיל להרוויח. 

מי שרוצה לבצע עסקה נכונה חייב להתמקד בעליית הערך על ההשקעה, גם אם היא גבוהה יותר מדירה ביוון, גרמניה, גיאורגיה וכולי, מי שקונה נכס זול מידי יגלה כי ערכו של הנכס עומד במקום או אפילו מאבד מערכו מה שיגרום להפסד. לכן חשוב לבחור חברות מקצועיות שילווה אתכם מתוך העיר עצמה ויספקו לכם מידע נכון ומקצועי אודות הרכישה המתאימה.

ליווי של חברה מומחית בהשקעות נדל”ן

זה נכון, להגיע אל הונגריה ולבחור דירה מסוכנות תיווך מקומית זה דבר אפשרי שכל אחד עם מעט תושייה יכול לבצע. עם זאת כדי לחסוך טרטורים, טיסות, הוצאות ואפילו כדי למנוע הונאה או הסתבכות לא רצויה: חשוב לבחור חברת תיווך שעוסקת בהשקעות בחו”ל. בחרו את המומחים שיכולו לספק לכם ליווי וייצוג במהלך העסקה. בחרו מומחים בעריכת דין, בראיית חשבון, בניהול חוזים ושמירה על קשר מקצועי עם שוכרים ומוכרים, ותוכלו לבצע השקעה מוצלחת וכזאת שתפיק לכם רווחים תשואות ובטחון לאורך עשרות שנים! בהצלחה! 

למידע על השקעות נדל”ן >>