אודות

חברת BUY2RENT הינה חברה המתמחה בנדל"ן בבודפשט

BUY2RENT מתמחה בהשקעות נדל”ן בחו”ל. עם מעל 150 נכסים המנוהלים על ידה ושמונה שנות ניסיון בתחומה. החברה מציעה שלושה מסלולי השקעה בהתאמה אישית על פי צרכי הלקוח. 

BUY2RENT מנוהלת על ידי מאיר ואילן סריג, שני אחים המתגוררים בבודפשט כבר 27 שנים, אשר מכירים את מגמות הנדל”ן בעיר היכרות עמוקה. צוות החברה מורכב מעובדים מקומיים ומישראלים, המאפשר מתן שירות מובן וברור ללקוח הישראלי תוך השגת יתרון תחרותי בשוק ההונגרי ע”י הימצאות יומיומית בשטח.

שימוש בכלים מגוונים ויכולת איתור נכסים ייחודיים, מאפשרים לנו להפיק את המירב משוק הנדל”ן הגואה של בודפשט. אנו פועלים במספר זרועות, כולל: איתור נכסים, קנייה, מכירה, AIRBNB, עיצוב ושיפוץ – ולקוחותינו נהנים מתשואות גבוהות, הנעות בין 7-15% בשנה.

כמשקיעים בעצמנו, אנו יודעים ומבינים את הדברים החשובים ביותר למשקיע הישראלי,ולכן בפרויקטים שאנו מציעים יש לנו אינטרס אישי לרווחיות עסקה מקסימלית.

אנחנו עובדים קשה, כדי שאתם תוכלו להשקיע בקלות ובביטחון.

אנחנו מספקים ללקוחות שלנו תהליך פשוט וקל, המתחיל בבחירת מסלול השקעה מתאים מבין שלושת מסלולי ההשקעה שלנו וממשיך במעטפת ליווי מלאה בכל תהליך ההשקעה עד המכירה. 

לאחר איתור הנכס המתאים, הצוות שלנו דואג לעשות עבורכם את המירב עפ”י אסטרטגיית ההשקעה שהותאמה לכם.

מה הפך את בודפשט לכל כך אטרקטיבית להשקעה?

לא סתם הפכה בודפשט לאחד היעדים הפופולאריים ביותר להשקעות נדל”ן זרות. הנה כמה מהסיבות ההופכות את ההשקעה בבודפשט למשתלמת:

עלייה של 65% במחיר

למ"ר בחמש השנים האחרונות.

מיסים נמוכים במיוחד

5% מע"מ, 4% מס רכישה, 15% מס רווח הון על שכירות ו-4% בלבד מס רווח הון על מכירה.

ממשלה ידידותית למשקיעים

חוקים המגינים על המשכיר והטבות מיסוי על רכישת דירות חדשות.

כלכלה במגמת עלייה

עלייה בשיעור המועסקים וגידול מתמשך בתמ"ג.

ביקוש שיא לדירות AIRBNB ולשכירות

שיא של 18 מיליון תיירים ב-2019 וכ-150 אלף סטודנטים הלומדים בעיר מגדילים את הביקוש.

למה כל כך הרבה ישראלים
משקיעים בבודפשט?

השקל החזק מול היורו החלש, בשילוב עם מחירי הדיור הגבוהים בארץ ושורה של צעדים ממשלתיים לצמצום קניית דירות להשקעה בישראל כמו מס על בית שני, הבריחו את משקיעי הנדל”ן הישראלים אל אירופה הזולה, הקרובה והידידותית למשקיעים.

ברשימת הבירות האירופאיות המושכות אליהן משקיעים ישראלים בולטת בודפשט, עיר יפהפיה במרכז הונגריה מגלמת בתוכה את פסגת החלומות של כל משקיע נדל”ן. 

בין היתרונות הברורים של בודפשט ניתן למנות מיסים נמוכים, עידוד ממשלתי להשקעות בדמות בירוקרטיה מינימלית וחוקים המגנים על המשכיר, תיירות גבוהה המעלה את מחירי ההשכרה לטווח קצר (AIRBNB), חיים סטודנטיאליים שוקקים ועלייה דו ספרתית במחירי הדיור בכל שנה בחמשת השנים האחרונות.

כדי לסבר את האוזן, מחירי הנדל”ן בבודפשט עלו בכ-15% בין הרבעון השלישי של 2018 לרבעון השלישי של 2019, וממשיכים בכך את מגמת הזינוק במחירי הדיור בבירה ההונגרית שהחלה ב-2014. זו העלייה הגבוהה ביותר מבין כל מדינות אירופה, והיא משקפת עליית ערך אמיתית הנובעת מהתרחבות הכלכלה ההונגרית בכלל והתרחבות המגזר העסקי של בודפשט בפרט. 

כמשקיעים בעצמנו, אנו יודעים ומבינים את הדברים החשובים ביותר למשקיע הישראלי,ולכן בפרויקטים שאנו מציעים יש לנו אינטרס אישי לרווחיות עסקה מקסימלית!