5 עובדות על בודפשט

קריאה מהנה

ריכזנו עבורכם 5 עובדות מעניינות על בודפשט:

  1. קיים צבא מאסיבי של מאה וחמישים בני אדם, אשר עובדים ללא לאות כל יום, על מנת לשמור על הנראות של בודפשט. הדבר כולל מנעולנים ובעלי מלאכה, אשר מייצרים כל אביזר ומתקן להחלפה באתר. עובדים שבודקים כל דגל לאיתור נזק או קרעים ומחליפים אותם לאלתר, על מנת להראות את הבניין ללא רבב, כל השנה.
  2. SZIMPLA KERT דורג כבר השלישי הטוב ביותר ברחבי תבל ובמקום הראשון בבודפשט. הבר הזה די פרוע. הינו גדול, גדול וקסום. שלא לדבר על ממש זול. אחד הברים הטובים במדינות אשר מעבר לים, קיימת בו בירה נפלאה, אפשר לעשן נרגילה, המון דברים הזויים תלויים על הקיר, ופשוט מהמם. כדאי לכם לפקוד אותו, כאשר תגיעו לבודפשט. הוא נמצא ברובע היהודי ודורג כבר הטוב ביותר בבודפשט.
  3. קיימת מערכת כנסיות בבודפשט – מעטים מהמבקרים בבודפשט מכירים את הכנסייה הקטנה בסלע שמתחת לגבעת גלרט, בעיר העתיקה של בודפשט. האמת היא שזיקלטמפלום ('כנסיית הרוק') נהנה ממעט מאוד תהילה, כשהוא מוקף בכנסיות גרנדיוזיות כה רבות.
  4. בבודפשט קיימים יותר מים תרמיים מעיינות מאשר כל עיר בירה אחרת בעולם – בהונגריה קיים מנעד רב של מקורות מים חמים תת קרקעיים. לא תהיה שום הפתעה שאנשים רואים בבודפשט את בירת המרחצאות התרמיים בעולם.
  5. בבודפשט קיים בית הכנסת השני בגודלו בעולם – בית הכנסת של רחוב דוהאני הינו בית הכנסת הגדול ביותר באירופה, בו יושבים כשלושת אלפים בני אדם והינו מהווה את מרכז היהדות בהונגריה. הוא נבנה בשנת 1854 והסתיים בשנת 1859 בסגנון התחייה המורית, שהתבסס על אלהמברה בספרד.

למעוניינים בהשקעות נדל"ן בבודפשט ובהשקעות בהונגריה מוזמנים ליצור עימנו קשר: 077-2315424

לוגו Buy2rent

אודות החברה

אנו מספקים מעטפת מלאה ללקוחותינו בכל הקשור לנדל"ן בבודפשט: איתור נכסים, השבחה, השכרה דרך AIRBNB, השכרה לתושבים מקומיים ומכירה.

פרוייקטים לדוגמה

אנחנו ברשתות

Call Now Button