5 אתרים מומלצים בבודפשט

קריאה מהנה

הגעתם להשקעת נדל"ן בבודפשט ונשארתם בגלל הנופים? אם אתם כבר בבודפשט, הנה 5 אתרים מומלצים בבודפשט שיעזרו לכם להפוך את ההשקעה בהונגריה לטיול מדהים.

1. המעיינות החמים של Szechenyi

חושבים הונגריה – חושבים קור מקפיא עצמות? לא עוד! המעיינות החמים של Szechenyi בפארק העירוני של בודפשט פתוחים לכניסה לבני אדם. לשתי המעיינות סגולות רפואיות רבות והן מהוות חלק בלתי נפרד מחווית הטיול בבודפשט היפה.

2. בניין הפרלמנט ההונגרי

אנחנו הבנו לראשונה כמה משוגע המצב בישראל כשהגענו להביט בבניין הפרלמנט ההונגרי. בניגוד לכנסת בישראל, אפשר להגיע לבניין הפרלמנט בלי לעבור שטח פתוח של כמה מאות מטרים מסביב לבניין. הבניין נמצא סתם ככה באמצע רחוב סואן, בבניין מפואר שהיינו יכולים רק לדמיין שהכנסת שלנו תכבד את עצמה בבניין כזה.

עם חזית ניאו-גותית שלו, פנים הפרלמנט של הונגריה מתגאה בציורי קיר מדהימים, פסלים ופסיפסי ויטראז', כמו גם בכתר הקודש של הונגריה!

3. גשר השרשראות

גשר זה נחשב לפלא של העולם המודרני עם השלמתו בשנת 1849, גשר השרשראות היה הראשון שהשתרע על נהר הדנובה של העיר, ובסופו של דבר איחד את בודהפשט כעיר אחת. הגשר, שמזכיר בצורתו את הגשרים המפורסמים של ניו יורק נותן חוויה מדהימה ונקודת מבט מיוחדת על העיר המאוחדת.

4. שדרת אנדרסי (Andrássy út)

מוקף באחוזות בסגנון ניאו-רנסנס, שדרת אנדראסי, אזור הקניות הראשי של העיר, היא אתר מורשת עולמית המורכב מבתי קפה, מסעדות, מוזיאונים ותיאטראות, כמו גם בוטיקים יוקרתיים. אל תפספסו טיול בשדרה היוקרתית היפה. תמצאו שם מותגים יוקרתיים במחירים מצחיקים (ככה זה כשהשקל שלכם שווה כל כך הרבה) וחוויות בלי סוף.

5. בית האופרה הממלכתי ההונגרי

אולי נקודת הציון המרשימה ביותר בשדרת אנדרסי היא האופרה הממלכתית ההונגרית. הארכיטקטורה של הבניין מרהיבה ביופיה – וגם העיצוב הפנימי נראה אלוהי. בית האופרה מציג הופעות ברמה שפשוט לא תוכלו למצוא בישראל. קול הבריטון ההונגרי העמוק הופך את זמרי האופרה לבעלי קול מרשים בצורה נדירה ואת חווית האופרה למיוחדת ושונה.

מוזמנים לקרוא עוד על המסלולים לבודפשט>>

לוגו Buy2rent

אודות החברה

אנו מספקים מעטפת מלאה ללקוחותינו בכל הקשור לנדל"ן בבודפשט: איתור נכסים, השבחה, השכרה דרך AIRBNB, השכרה לתושבים מקומיים ומכירה.

פרוייקטים לדוגמה

אנחנו ברשתות

Call Now Button