רובע 6

קריאה מהנה

הרובע השישי בבודפשט נחשב לרובע התרבות בעיר. ברובע זה מרוכזים מגוון של אטרקציות תרבותיות המושכות תיירים רבים ביניהם ניתן למנות את בית האופרה, מוזיאון בית הטרור, מוזיאון תלת מימד מוזיאון הסלפי, המרכז לאומניות הבמה.

נפרט על מספר אטרקציות :

בית האופרה

בית האופרה קיים משנת 1884 על ידי האדריכל מיקלוש יבל. עבודת אדריכלות זו נחשבת להישג המשמעותי ביותר בקריירה שלו. לאחר 9 שנות עבודה מאומצת התקיים טקס חניכת הבניין בהשתתפות הקיסר פרנץ יוזף הראשון. סגנון הארכיטקטיקה בבניין האופרה הוא סגנון ניאו רנסנסי. במבנה מתקיים מזה 130 שנה תיאטרון ארקל המפורסם, בית האופרה ההונגרי ובית ספר לבלט. התיירים נהנים מהמופעים השונים המשלבים מומנטים מתקופת המאה ה 19. כיום חלקים מסוימים מהבניין סגורים עקב שיפוצים הנמשכים בימים אלה.

מוזיאון בית הטרור

השם שלו מרתיע מעט, אך בעצם מוזיאון זה אינו מתייחס לטרור המוסלמי, אלא הוא הוקם לצורך הנצחת קורבנות הטרור בהונגריה תחת משטרי הטרור הנאצים והקומוניסטים.

במוזיאון מונצחים קורבנות שהיו אזרחים הונגריים, והאג'נדה שלו המציגה את ההונגרים כקורבנות המשטרים שנויה במחלוקת עקב הטענה כי כי חלקן היו שותפים במשטרים אלו.

מוזיאון התלת מימד

מוזיאון תלת מימד מציג קונספט מיוחד במטרה להנגיש יצירות אמנות לילדים. וזאת באמצעות שימוש בטכניקות מיוחדות של צילום בהם בעצם מצלמים את המבקרים הצעירים והמבוגרים כך שנראה שהמבקרים נמצאים בתוך היצירה ניתן להזמין את התמונות במקום ולקבלן בדוא"ל. המקום מהווה גם מיקום אטרקטיבי למסיבות פרטיות ומשפחתיות כמו חגיגות ימי הולדת לילדים.

הרובע השיש בבודפשט בהחלט מהווה יעד תיירותי אטרקטיבי ופופולרי, כמובן שכיום עם חוסר הוודאות המאפיין את תקופת הקורונה זרם התיירים לבודפשט אינו כמו בימים כתיקונם, אולם הונגריה כמו מדינות רבות בעת הזאת יוצאת ממשבר הקורונה עם השליטה בנגיף שהושגה באמצעות החיסונים. קיים צפי לחזרה הדרגתית של העולם לסדריו ובתוכם גם חזרה של תנועת התיירים.

ברובע השישי בבודפשט קיים ביקוש לדירות להשכרה לתיירים שרוצים להנות ממגוון אטרקציות התרבות הקיימות בו. כעת, עם היציאה ממשבר הקורונה מחירי הנדל"ן שהציגו ירידה מתייצבים ומתחילים לעלות. ולכן זהו הזמן האופטימלי להשקיע בנכס וליהנות מהשכרה פעילה עם חזרת התיירות לבודפשט.

בנוסף רובע 6 נמצא במרחק נסיעה קצר ונוח מאוניברסיטאות ומוסדות אקדמיה, מה שמאפשר השכרה לסטודנטים.

מוזמנים לקרוא עוד על השקעה בהונגריה ובבודפשט בפרט >>

לוגו Buy2rent

אודות החברה

אנו מספקים מעטפת מלאה ללקוחותינו בכל הקשור לנדל"ן בבודפשט: איתור נכסים, השבחה, השכרה דרך AIRBNB, השכרה לתושבים מקומיים ומכירה.

פרוייקטים לדוגמה

אנחנו ברשתות

Call Now Button