סקירת מחירים בבודפשט – כמה יעלה לטייל שם אחרי הקורונה? 

קריאה מהנה

20% מתושבי ישראל כבר התחסנו לקורונה, וסוף המשבר כבר נראה באופק. כולם מסתכלים על מחירי הטיסות הזולים ומדמיינים את היום המאושר בו יהיה מותר לטוס בלי מסיכות, בלי בידוד, בלי ביטולים של הרגע האחרון והכי חשוב –  בלי דאגות.

בודפשט היא יעד מושלם לחופשה כזאת: במרחק קצר מישראל, עם מדד מחירים זול ומשתלם לתייר הישראלי, בודפשט היתה עד לפני משבר הקורונה אבן שואבת לתיירים. אחת הערים הגדולות ביותר באיחוד האירופי, בודפשט נהנית מאדריכלות יפה, היסטוריה עשירה, ועד לפני שנה – חיי לילה תוססים ורוח נעורים. במדריך זה למחירים לבודפשט, אנו מתארים את הוצאות הנסיעה המשוערות לאוכל, לינה, אטרקציות, וסיורים בבודפשט.

עלות יומית ממוצעת לביקור בבודפשט

מחירים אלה הם מחירי בסיס לתייר החסכן – הם לא כוללים דברים כמו הוצאות אלכוהול בבר / פאב, דמי כניסה למועדון, קניות למזכרות / בגדים, סיורים רגליים בתשלום, רכישות אקראיות, אוכל נחמד יותר וכו'. לנוחותכם, צירפנו פירוט של מחירי אטרקציות מיוחדות ומחירי לינה בהוסטלים, מלונות ודירות AIRBNB.

מחירים בבודפשט של יום טיולים לתייר הממוצע: 38 דולר

אטרקציות: 7 דולר (אטרקציה אחת בתשלום + אתרים בחינם)

ארוחת בוקר: 3 דולר

ארוחת צהריים: 4 דולר

ארוחת ערב: 5.50 דולר

פינוק (קינוח / בירה / יין): $ 1.50

תחבורה: 2.50 דולר

לינה (הוסטל): 10 דולר

בבודפשט יש המון אטרקציות נהדרות במחירים משתלמים (או בחינם). המרחצאות התרמיים נהדרים, אז תביאו בגד ים (כן, גם בחורף).

מחירים בבודפשט – אטרקציות

אמבטיות תרמיות: 11 – 17 דולר

הגלריה הלאומית ההונגרית:  4.50 דולר

מוזיאון לאמנויות גבוהות:  7 דולר

מוזיאון הטרור: 7.50 דולר

מוזיאון הפינבול: 9.50 דולר – כולל כרטיס של "שחק ככל יכולתך" לפינבול

סיורים רגליים מודרכים: 18.50 דולר

מחירי לינה ודירות שכירות בבודאפסט

אכסניות, מלונות ואפילו דירות AIRBNB די זולים בבודפשט. 

מיטת אכסניה: $ 10 – $ 20 ללילה

המחיר הממוצע של מיטה ללילה הוא כ 14 $ – אם כי הוסטלים רבים מעלים את מחירים בסוף השבוע. זכרו, מחירים אלה מיועדים למיטה בחדר מעונות משותף. אם אתם רוצים חדר פרטי, צפו לשלם 40-60 דולר לאדם.

חדר במלון זול: $ 25- $ 70  ללילה

בקצה הנמוך של מחירים בבודפשט אפשר לצפות לתנאי לינה בסיסיים מאוד ובלי הרבה פינוקים. אך ברגע שמגיעים לסביבות 50 $ ללילה, המלונות קצת יותר טובים.

דירה להשכרה: $ 30- $ 85 ללילה

בבודפשט יש כמות מכובדת של דירות AIRBNB להשכרה ברחבי העיר. הם יכולים להיות אופציה טובה עבור קבוצות גדולות או מטיילים שרוצים קצת יותר מקום (ומטבח). מצד שני, ישנם עלויות מפתיעות של דמי ניקיון ודמי שירות.

מתי ירדו המחירים בבודפשט? טיפים להשקעה בהונגריה  

חושבים על השקעות נדלן בבודפשט? אנחנו בחברת BUY2RENT מלווים בשנים האחרונות משקיעים ישראלים המעוניינים להרוויח מהשקעות בהונגריה. לאור אי-הוודאות בשוק הנדל"ן אנו מצמצמים את תוכניות ההשקעה שאנו מציעים וכיום ניתן להשקיע רק במסגרת תכנית BUY&HOLD המאפשרת למשקיעים לרכוש נכסים רעועים באזורי ביקוש. עם העלייה הצפויה במחירי הדיור ניתן יהיה למכור את הנכס ברווח נאה, ללא השקעה נוספת.

אולי עכשיו אינו הזמן המושלם להשקעות נדל"ן בהונגריה, אבל מי שידאג להיות איתנו בקשר יוכל להיות בין הראשונים לקבל התראות על ירידות מחירים והזדמנויות השקעה לטווח רחוק. 

השאירו פרטים לקבלת עדכונים על ירידות מחירים.

לוגו Buy2rent

אודות החברה

אנו מספקים מעטפת מלאה ללקוחותינו בכל הקשור לנדל"ן בבודפשט: איתור נכסים, השבחה, השכרה דרך AIRBNB, השכרה לתושבים מקומיים ומכירה.

פרוייקטים לדוגמה

אנחנו ברשתות

Call Now Button