נדל"ן בחו"ל איפה כדאי להשקיע?

קריאה מהנה

אם אתם כמוני, אתם לא אוהבים שיושב לו סכום גדול של כסף בחשבון הבנק שלכם כאבן שאין לה הופכין, מחכה שהאינפלציה תשחק לאט לאט את כח הקניה שלו. לא, אתם מחפשים איפה לשים את הכסף כדי שיתפח, יגדל ויספק לכם הכנסה פאסיבית נהדרת.

בתקופה זו, קשה לבחור היכן להשקיע את הכסף שחסכתם. הבורסה עולה ויורדת, אחוזי הריבית שמציעים הבנקים על קופות חיסכון מצחיקים, ובן-הדוד שמבטיח שהוא יכול לשלש את הכסף שלכם בשנה כנראה נפל בתרמית פירמידה כלשהי. או שהוא סוחר סמים? אתם לא בטוחים אבל לא תתנו לו לגעת בכסף שלכם עם מקל.

נדל"ן – הכנסה בטוח בראייה לטווח רחוק

משקיעים רבים מתחילים להבין את מה שאילי נדל"ן רבים (כמו דונלד טראמפ) הבינו כבר מזמן: כדי להשיג צמיחה משמעותית בהון, מומלץ להשקיע בנכסי נדל"ן זולים באזורי ביקוש. נוסחת ה"שילוש הקדוש" פשוטה: נכס זול + שכירות יציבה + עליית ערך = השקעה משתלמת.

כמובן שעיצומו של משבר כלכלי הוא לא הזמן הנכון להיכנס לאף שוק למשקיעים סולידיים שמחפשים תשואות מיידיות. אולם משברים כלכליים תמיד מציגים הזדמנויות נדירות לאנשים שחכמים מספיק לתפוס את המחירים ברמתם הנמוכה ביותר.

אנו טוענים שהמקום המושלם להשקעה למשקיעים שרוצים לנצל את ירידות המחירים הצפויות בשל משבר הקורונה הוא מזרח אירופה. ולא סתם מזרח אירופה אלא מדינה קטנה ומסקרנת בשם הונגריה.

השקעות בהונגריה – מעבר לכל דמיון

קודם כל, כמה סטטיסטיקות על השקעות נדל"ן בהונגריה: בשש השנים האחרונות לפני משבר הקורונה (החל מ-2014 ועד ל-2019) החל שוק הדיור בהונגריה בכלל ובבודפשט בפרט לעלות בערכו במהירות חסרת תקדים. בארבע מתוך שש השנים הללו, עליות הערך היו דו-ספרתיות ואף הגיעו ל-18.4%(!!) בשנת 2018.

ישנן סיבות רבות לעליית הערך המטאורית. ביניהן, צעדים ממשלתיים להקלה על רכישת נדל"ן בידי משקיעי נדל"ן זרים, עלייה מטאורית בתיירות, עלייה בשכר וברמת החיים של המקומיים ופריחה כלכלית רחבה חסרת תקדים ברחבי המדינה.

היהלום שבכתר – השקעות נדל"ן בבודפשט

בודפשט, עיר הבירה של הונגריה, היא עיר יפהפייה עם עשרות אטרקציות תיירותיות המושכים אליהם תיירים אירופאים כמו פרפרים לאור. הארכיטקטורה המסקרנת, הגנים היפהפיים והמחירים הזולים הופכים את הביקור בפנינת השקעות הנדל"ן בודפשט לחוויה תיירותית מיוחדת.

הפופולריות הגבוהה של בודפשט כיעד תיירותי הובילה לפיצוץ בשוק השכירות לטווח קצר (AIRBNB) ולרווחים מהירים עבור משקיעים חכמים שהשכילו להפוך את הבתים הפשוטים שלהם לסוויטות חלומיות במרחק קצר מכל האטרקציות הפופולריות ביותר בבודפשט.

השקעה בזמן קורונה – עוד מעט יהיו נכסים מדהימים במחירי מבצע

משברים כלכליים הם זמן נהדר להשיג נכסים מדהימים במחירי רצפה. חשוב להגיד שמחירי הנדל"ן בבודפשט עדיין לא החל להראות ירידות מחירים בשל שורה של צעדים ממשלתיים להקפאת שוק הנדל"ן- אולם מיטב האנליסטים חוזים ירידה משמעותית במחירי הדיור סביב מרץ- אפריל של 2021.

אנו יושבים בבודפשט עם "יד על הדופק" למציאת נכסים בעלי פוטנציאל תשואה גבוה במחירים משתלמים. אנו ממליצים לכם להירשם לניוזלטר שלנו או ליצור איתנו קשר כדי להיות הראשונים לקבל מידע אודות הזדמנויות השקעה משתלמות בבודפשט.

ראו גם: נדל"ן מניב בחו"ל | השקעות מניבות בבודפשט

לוגו Buy2rent

אודות החברה

אנו מספקים מעטפת מלאה ללקוחותינו בכל הקשור לנדל"ן בבודפשט: איתור נכסים, השבחה, השכרה דרך AIRBNB, השכרה לתושבים מקומיים ומכירה.

פרוייקטים לדוגמה

אנחנו ברשתות

Call Now Button